O nás

Fair Food Club -  Bistro & Catering

Fair Food Club - to je cateringová společnost a také Bistro u 1. lékařské fakulty UK Praha, které otevřelo na podzim 2014 původně v PřF UK na Albertově se záměrem změnit zažité pořádky ve stravování na školách, přinést na tuto půdu poctivé, čerstvé a zdravé jídlo. Naše menu nabízená na univerzitě i v cateringu vycházejí z etnických kuchyní a jsou připravována na principech zdravé výživy.

Společenská odpovědnost - Fair Food Club s. r. o. poskytuje možnost fairového výdělku a seberealizace ženám ve složitých životních situacích např. ženám migrantkám nebo svobodným matkám. Ve spolupráci s Rytmus o. p. s.  poskytuje též možnost podporovaného zaměstnání lidem se zdravotním nebo sociálním znevýhodněním na trhu práce. Ve spolupráci se sociálním podnikem Ethnocatering dáváme možnost uplatnění a fair práce ženám migrantkám - klientkám komunitního centra InBáze.

Lela Kukava je spoluzakladatelka a dlouholetá manažerka sociálního podniku Ethnocatering, kde dodnes působí jako poradce; při vaření se inspiruje svou domácí gruzínskou kuchyní, která je založená na lahodném koření a čerstvých bylinkách a vnáší tak do našich receptů nádech exotiky. Tajemství složení kořenících směsí složených výhradně z bylin rostoucích v gruzínských horách nechce prozradit :-)

Veronika Fišerová je majitelkou produkční a cestovní agentury a poradkyní pro výživu;  zajímá se o zdravý životní styl, vaří českou a mezinárodní kuchyni, které ráda  vegetariánsky a vegansky upravuje.  Veronika má dlouholeté zkušenosti s produkcí a s vařením na mnoha seminářích např. pro Voicecamp, na firemních i rodinných akcích, svatbách apod.

„Propojujeme recepty různých etnických kuchyní za použití lokálních surovin, s důrazem na zdravý životní styl. Vzniká tak nové pojetí vaření, barevné, šťavnaté, plné chutí, poctivé, zdravé a s láskou připravené. Nepoužíváme žádnou chemii. Zakládáme si na jednoduchých a přirozených chutích.“     

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Fair Food Club - poctivé jídlo. Pro tělo i duši. 

   Bistro & Catering