O nás

Lela Kukava je spoluzakladatelka a dlouholetá manažerka sociálního podniku Ethnocatering, kde dodnes působí jako poradkyně; při vaření se inspiruje svou domácí gruzínskou kuchyní, která je založená na lahodném koření a čerstvých bylinkách a vnáší tak do našich receptů nádech exotiky. Tajemství složení kořenících směsí složených výhradně z bylin rostoucích v gruzínských horách nechce prozradit :-)

Veronika Fišerová je majitelkou produkční a cestovní agentury a poradkyní pro výživu; zajímá se o zdravý životní styl, vaří českou i mezinárodní kuchyni, které ráda vegetariánsky a vegansky upravuje. Veronika má dlouholeté zkušenosti s produkcí a s vařením na mnoha seminářích např. pro Voicecamp, na firemních i rodinných akcích, svatbách apod.

"Propojujeme recepty různých etnických kuchyní za použití lokálních surovin, s důrazem na zdravý životní styl. Vzniká tak nové pojetí vaření, barevné, šťavnaté, plné chutí, poctivé, zdravé a s láskou připravené. Nepoužíváme žádnou chemii. Zakládáme si na jednoduchých a přirozených chutích."