O nás

Lela Kukava - spoluzakladatelka a dlouholetá manažerka sociálního podniku Ethnocatering, kde dodnes působí jako poradkyně; při vaření se inspiruje svou domácí gruzínskou kuchyní, jež je založena na lahodném koření a čerstvých bylinkách a vnáší tak do našich receptů nádech exotiky. Tajemství složení kořenících směsí složených výhradně z bylin rostoucích v gruzínských horách nechce prozradit :-)

Veronika Fišerová - majitelka produkční a cestovní agentury a poradkyně pro výživu; zajímá se o zdravý životní styl a celostní přístup ke zdraví člověka. Vaří českou i mezinárodní kuchyni, a ráda je vegetariánsky či vegansky upravuje. Veronika má dlouholeté zkušenosti s produkcí kongresů a s přípravou cateringů na mnoha firemních, vzdělávacích i rodinných akcích, svatbách apod.

"Propojujeme recepty různých etnických kuchyní za použití lokálních surovin, s důrazem na zdravý životní styl. Vzniká tak nové pojetí vaření, barevné, šťavnaté, plné chutí, poctivé, zdravé a s láskou připravené. Nepoužíváme žádnou chemii. Zakládáme si na jednoduchých a přirozených chutích."