Catering

Zajišťujeme cateringové služby na akcích všeho druhu - konference, semináře, workshopy, svatby, firemní i rodinné oslavy. Menu připravujeme v naší kuchyni nebo na místě přímo u klienta.    

                Mezi naše zákazníky patří velké a menší firmy i neziskové organizace; Česká televize, TEDx, Česká spořitelna, Člověk v tísni, Embassy of Switzerland, Embassy of USA, Evropský dům,                    Festival Jeden svět, Fórum 2000, Univerzita Karlova, aj...

Rády připravíme catering také pro vás. Nechte se překvapit mnoha světovými specialitami či českou klasikou! Máme mnohaleté zkušenosti s akcemi od 20 až po 2000 osob.

Nepoužíváme žádná umělá dochucovadla, nezahušťujeme bílou moukou (většina jídel je bezlepkových) Vybíráme ty nejlepší suroviny od poctivých dodavatelů, ať už jde o maso, zeleninu, čerstvé bylinky či mouku. Stále pro vás vymýšlíme nové dobroty, nechte se překvapit. Jsme otevřeni i vašim přáním.

Fair Food Club s. r. o. poskytuje možnost fairového výdělku a seberealizace ženám ve složitých životních situacích např. ženám migrantkám nebo svobodným matkám. Ve spolupráci se sociálním podnikem Ethnocatering dáváme možnost uplatnění a fair práce klientkám komunitního centra.